Workshop macramé pro začátečníky

Kód: 503/OTE
5 hodnocení
950 Kč
Skladem
Varianta

Naučte se vyrábět dekorace, které vám doma udělají parádu! Uděláte si krásné odpoledne, naučíte se něco nového a ještě si domů odnesete vlastní výrobky. Během workshopu si udrháte závěs na květináč, nástěnnou dekoraci a macramé pírka, které jsou základem pro výrobu celé řady drhaných výrobků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučte se vyrábět dekorace, které vám doma udělají parádu!
Uděláte si krásné dopoledne nebo odpoledne,  naučíte se něco nového a ještě si domů odnesete vlastní výrobky. Během workshopu si udrháte:

  • závěs na květináč,
  • nástěnnou dekoraci,
  • macramé pírka, která jsou základem pro výrobu celé řady drhaných výrobků.

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny. Můžete si však zakoupit otevřený (dárkový) voucher, který můžete využít kdykoliv v budoucnu. O termínech vás budeme informovat jako první.

Cena zahrnuje:

  • 3,5 hodiny pod vedením Ivetiných uzlíků,
  • veškerý materiál (hotové výrobky si odnesete domů),
  • drobné občerstvení.

Workshop se koná v příjemném prostředí prodejny látek Olli, Edisonova 454/25, Praha 10 - Petrovce. Maximální kapacita kurzu je 6 lidí a uskuteční se při minimální účasti 4 lidí. Pokud se kapacita přeplní, vypíšeme náhradní termíny.

Storno podmínky: Vaši účast považujeme za závaznou po zaplacení převodem. Pokud zrušíte svou účast více než 7 dní předem, vrátíme vám plnou částku. Pokud méně než 7 dní předem, storno činí 50 % z původní ceny, nebo vaši přihlášku převedeme na nejbližší možný termín.

Pro otevřené vouchery platí možnost vrácení kdykoliv před přihláškou na konkrétní termín.

Dotazy můžete směřovat také na e-mail info@ivetinyuzliky.cz nebo telefon 736 176 650.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení