Hořčicově žlutý macramé závěs na kytku

Kód: 203
350 Kč
Skladem

 

Macramé závěs na kytku je krásný doplněk do boho interiéru. Tenhle je ručně vyrobený z recyklované bavlny a vejde se do něj květináč až o průměru 15 centimetrů (ale klidně i menší). V době nedávno minulé se této technice vázání uzlíků říkalo drhání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Macramé závěs na kytku je krásný doplněk do boho interiéru.V době nedávno minulé se této technice vázání uzlíků říkalo drhání. Tento závěs je ručně vyrobený z recyklované bavlny a vejde se do něj květináč nebo miska o průměru až 15 centrimetrů (ale klidně i menší). Zavěste ho ideálně na háček ze stropu, v případě lehčího závaží to zvládne i na háčku / hřebíku na stěnu. 

Závěs na kytku dodáváme bez květináče a kytky. Pokud si nevyberete z aktuální nabídky, rádi vám ho vyrobíme na přání podle vámi vybraných barev, délky, vzoru atd. Napište nám na info@ivetinyuzliky.cz nebo zavolejte na +420 736 176 650.

O materiálu:

Macramé je vyrobeno z prémiových šňůr Bobbiny. Ty se pyšní ekologickým certifikátem OEKO-TEX, který zaručuje, že všechny fáze výroby jsou šetrné k životnímu prostředí a materiál je zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Za značkou Bobbiny stojí manželský pár Aleksandra a Tomasz z Varšavy, kde jsou také šňůry vyráběny z recyklované bavlny. Nejen díky své udržitelé filozofii, ale i díky krásným barvám, které vychází ve speciálních kolekcích jsou Bobbiny jednou z nejoblíbenějších značek macramé tvůrců.

Závěs na květináč si můžete zkusit vyrobit sami. S naším DIY balíčkem to zvládne každý. Najdete v něm všechno, co k výrobě potřebujete, a navíc i podrobný video návod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na strop
Barva: Hořčicově žlutá
Délka: 80 cm
Materiál: Recyklovaná bavlna