Vánoční macramé workshop pro mírně pokročilé

Kód: 596/OTE
950 Kč
Skladem
Varianta

Naučte se vyrábět  originální vánoční dekorace, které vám doma udělají pravou adventní atmosféru. Uděláte si krásné dopoledne, naučíte se něco nového a ještě si domů odnesete vlastní výrobky. Během workshopu si udrháte, jednoduchou vánoční ozdobu, vánoční stromeček nebo kouzelného anděla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naučte se vyrábět dekorace, které vám doma udělají parádu!
Uděláte si krásné odpoledne nebo odpoledne, naučíte se něco nového a ještě si domů odnesete vlastní výrobky. Během workshopu si udrháte:

  • jednoduchou vánoční ozdobu
  • macramé vánoční stromeček
  • anděla

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny. Můžete si však zakoupit otevřený (dárkový) voucher, který můžete využít kdykoliv v budoucnu. O termínech vás budeme informovat jako první.

Cena zahrnuje:

  • 3,5 hodiny pod vedením Ivetiných uzlíků,
  • veškerý materiál (hotové výrobky si odnesete domů),
  • drobné občerstvení.

Workshop se koná v rodinném prostředí v prodejně látek a galanterie Olli v pražských Petrovicích, Edisonova 454/25, Praha 10.  Maximální kapacita kurzu je 6 lidí a uskuteční se při minimální účasti 4 lidí. Pokud se kapacita přeplní, vypíšeme náhradní termíny.

Storno podmínky: Vaši účast považujeme za závaznou po zaplacení převodem. Pokud zrušíte svou účast více než 7 dní předem, vrátíme vám plnou částku. Pokud méně než 7 dní předem, storno činí 50 % z původní ceny, nebo vaši přihlášku převedeme na nejbližší možný termín.

Pro otevřené vouchery platí možnost vrácení kdykoliv před přihláškou na konkrétní termín.

Dotazy můžete směřovat také na e-mail info@ivetinyuzliky.cz nebo telefon 736 176 650.